Ласкаво просимо!
Нам дуже приємно, що Ви зайшли на наш сайт. Ми готові почути Вас і
зрозуміти, бути на вашому боці в складній життєвій ситуації і
використовувати всі наші знання та досвід, щоб працювати у ваших інтересах.
Прийшов час змін, час професійного підходу до вашої проблеми.
Добро пожаловать!
Нам очень приятно, что Вы зашли на наш сайт. Мы готовы услышать Вас и
понять, быть на Вашей стороне в сложной жизненной ситуации и
использовать все наши знания и опыт, чтобы работать в ваших интересах.
Пришло время перемен, время профессионального подхода к вашей проблеме.
 
     
 

Программа ораторского мастерства

 

 

 

ПРОГРАМА КУРСУ ОРАТОРСЬКОГО МИСТЕЦТВА «Впевнений оратор»


І. Презентацiя

Ціль та план презентаційного заняття. Коротко про ораторське мистецтво. Причини вдалих і невдалих виступів. Мета приходу на презентацію та ціль проходження курсу. Пробні виступи та їх аналіз. Коротко про основні правила публічних виступів. Сутність зони комфорту та прогрес при виході з неї. Оголошення програми всього курсу. Організаційні питання.

 

ІІ. Психологічні аспекти успішного виступу

Сутність страху. Причини виникнення хвилювання під час виступу. Фізичні та психологічні методи подолання страху. Принцип «Не борися зі страхом – це безрезультатно, а напрацьовуй стан впевненості». Психологічна складова мети виступу. Технологія впевненого виступу (тіло, емоції, думки). Чого ми хочемо від виступу: страх чи задоволення?

 

ІІІ. Ціль і структура виступу. Три моделі виступу.

Мета виступу. 10 типових помилок під час виступу. Хто господар аудиторії? Принцип 60-30-10. Правила зорового контакту. Як правильно розпочати промову. Основна частина виступу. Завершення виступу.

«Дерево» як модель розгалуженого виступу. «Канат» як модель жорсткого виступу. «Сходинка» як модель логічно структурованого виступу.

 

IV. Сценічна мова та фонаційне дихання.

Паузи. Інтонація та управління голосом.

Артикуляційний апарат та артикуляційна гімнастика. Дикція: теорія і практика. Причини незрозумілої дикції. Дефектні звуки. Вправи для покращення вимови приголосних та голосних. Сутність та принципи роботи фонаційного дихання. Вправи для розвитку фонаційного дихання.

Важливість паузи, причини заповнення паузи звуками-паразитами. Монотонність як один із ворогів промови. Інтонація та управління голосом як засіб привернення уваги.

 

V. Способи привернення та утримання уваги.

Паузи, вигуки, запитання, жести, ілюстраційний матеріал, навмисні помилки тренері та прохання допомогти як основні способи привернення та утримання уваги. Історії із життя експромтом із застосуванням методик привернення і утримання уваги.

 

VІ. Жестикуляція. Міміка та емоції.

Види жестикуляції. Залежність амплітуди жестів від величини аудиторії. Позиція виступаючого по відношенню до аудиторії – «правило трикутника». Емоційний вираз обличчя, характерні ознаки вираження певних емоцій у виступі.[1]

 

VІI. Підсумок. Залікові промови

 
 
 
Главная Консультации Детские занятия Контакты Новости Конкурсы Форум Тренинги Расстановки Социальные услуги Интернет услуги Клуб «Cool» Библиотека Фотогалерея Видеогалерея Мы в мире
Яндекс.Метрика
 
Создание сайта - вебстудия «StroimWeb»